Nejpřehlednější srovnání půjček a hypoték

Kam za akčním úrokem? Rychlý přehled

|

Končící prázdniny pomalu probouzejí marketéry k aktivitě, což se odráží v pestré paletě akčních nabídek finančních institucí. Pojďme se na ně společně podívat blíže. Česká Spoři


obrazky/calculator-1044172_1280.jpg

Končící prázdniny pomalu probouzejí marketéry k aktivitě, což se odráží v pestré paletě akčních nabídek finančních institucí. Pojďme se na ně společně podívat blíže.

\"ČeskáČeská Spořitelna

Náš přehled začneme u České Spořitelny, která přidala plyn a nabízí u své půjčky vrácení až 15 splátek. Zároveň došlo i k rozšíření doby splatnosti a to na rovných 10 let. Nespornou výhodou je snížení měsíční splátky, zvýší se ale celková splatná suma. Aby Vám byly splátky odpuštěny, je potřeba řádně splácet dle splátkového kalendáře. V případě využití mimořádné splátky či předčasného splacení o bonus přicházíte.

Podmínky akčního úroku:

  • Řádně a včas zaplacené splátky (bez jakéhokoliv prodlení)
  • Nevyužít částečné či úplné splacení úvěru

 

\"HomeHome Credit

Půjčka od Home Creditu nyní vrací 25% zaplacených úroků. V praxi vrácení funguje tak, že každých 12 měsíců vyhodnotí Home Credit Vaší platební morálku na všech aktivních smlouvách a v případě dobré platební morálky Vám vrátí 25% zaplacených úroků zpět. Háček je v tom, že peníze jdou přednostně na kreditní kartu od Home Creditu, přes kterou si můžete vrácené úroky „vybrat“. Proč háček? První rok vedení karty je zdarma, v dalších letech je pak poplatek 290 Kč/rok, pokud nevyčerpáte alespoň 10 000 Kč za posledních 12 měsíců. Dále poplatek 35 Kč/měsíčně za vedení úvěrového účtu u karty a v neposlední řadě poplatek za výběr z bankomatu (pokud si budete chtít vrácený úrok vyzvednout v hotovosti), který činí 1% z vybírané částky, minimálně však 85 Kč.

V tomto případě tedy doporučujeme domluvit výplatu bonusu jinou cestou, než připsáním na kreditní kartu. Podle podmínek kampaně by to mělo být možné.

Podmínky akčního úroku:

  • Řádně a včas zaplacené splátky na všech aktivních smlouvách v posledních 12 měsících
  • Kompletní podmínky akce naleznete na www.homecredit.cz

Náš TIP: V neveřejné nabídce vrací Home Credit až 50% úroků, nabídku lze zobrazit pod tímto odkazem

\"AirBankAir Bank

Tradiční navraceč úroků formou odpuštění splátek, konkrétně až 16 splátek. Jak na bonus dosáhnout? Stačí dodržet jednoduché pravidlo: Nebudete dlužit na splátkách více než 100 korun déle než 5 dnů. V případě, že se dostanete do prodlení delší než 5 dní, není vše úplně ztraceno. Airbank Vám s každým porušením pravidel odečte 20% bonusové úrokové sazby, což Vám dává možnost i při drobném zaškobrtnutí čerpat zbylých 80 %. Pokud ale budete v prodlení déle než 30 dní, nemáte na bonus již nárok.

Podmínky akčního úroku:

  • Nedlužit na splátkách více než 100 Kč déle než 5 dní
  • Nebýt v prodlení déle než 30 dní

Tým objektivni.cz

 

Kam dál?

Soud dal ránu byznysu s dluhy

Soud dal ránu byznysu s dluhy
Špatná zpráva pro úvěrové firmy, dobrá pro jejich klienty. Krajský soud v Praze na konci srpna rozhodl zastavit exekuci klientky firmy Profi Credit jako protiprávní. Důvodem je, že rozhodce, který dal pokyn k exekuci, byl na úvěrové společnosti ekonomicky