Nejpřehlednější srovnání půjček a hypoték

Raiffeisenbank zlevnila hypotéky a nabízí bonus 4 000 Kč!

|

Podzimní „Hypodny“ Raiffeisenbank nabízí klientům až do konce listopadu letošního roku akční slevu z úrokové sazby a také mimořádný bonus 4 000 Kč při podpisu smlouvy o hypotéce.


Podzimní „Hypodny“ Raiffeisenbank nabízí klientům až do konce listopadu letošního roku akční slevu z úrokové sazby a také mimořádný bonus 4 000 Kč při podpisu smlouvy o hypotéce.

„Na konci srpna jsme snížili úrokové sazby u všech fixací účelových hypoték o 0,1 procentního bodu. V rámci podzimních ´Hypodnů´ nyní přicházíme s dalším zvýhodněním, a to o 0,2 procentního bodu,“ říká produktový manažer Raiffeisenbank Milan Voldřich a dodává: „Zvýhodněnou úrokovou sazbu získá každý klient, který si na naší pobočce nechá připravit orientační propočet a následně do konce listopadu uzavře hypoteční smlouvu s alespoň tříletým fixačním obdobím. Po podpisu hypotéky pak klienti navíc získají také finanční bonus ve výši 4 000 Kč.“

Klienti, kteří plní podmínky aktivity u účtů eKonto SMART nebo eKonto KOMPLET, mohou navíc využít standardní slevy ve výši jednoho procentního bodu. Celková sleva z úrokové sazby hypotéky se tak pro ně během „Hypodnů“ může vyšplhat až na 1,2 procentního bodu.

 Za poskytnutí a správu standardní hypotéky neplatí žadatelé o úvěr v Raiffeisenbank žádný poplatek. Při sjednání tzv. turbo sazby pak mohou klienti, rovněž bez jakéhokoli poplatku, po každých 12 anuitních splátkách splatit až 25 % nesplacené jistiny.

 V prvním pololetí letošního roku poskytla Raiffeisenbank svým klientům téměř 4000 hypoték v celkovém objemu 8 miliard korun. Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku se jedná o 32% nárůst poskytnutých úvěrů a 40% nárůst, pokud jde o celkový finanční objem. Nejčastěji si na bydlení půjčují muži ve věku od 30 do 35 let a průměrná výše hypotéky za prvních šest měsíců roku 2015 překonala hranici 2 milionů korun.

Zdroj: Raiffeisenbank

Kam dál?

Garantovaná Hypotéka od ČS

Garantovaná Hypotéka od ČS
Česká spořitelna nabízí garantovanou zvýhodněnou sazbu 1,99% p.a. při fixaci na 5 nebo 8 let. Zvýhodněná sazba se týká pouze nových hypoték. Akční nabídka trvá do 24.1. 2016

mbank hypotéka již od 1,69%!

Od 1.6. 2015 snížila mbank úrokovou sazbu hypoték s tříletou fixací a využitím pojištění na 1,69%! V případě hypotéky bez pojištění startuje sazba na 1,94%. kompletní srovnání hypo