Nejpřehlednější srovnání půjček a hypoték

Presto Půjčka | UniCredit Bank


Měsíčně zaplatíte
- Kč úroková sazba -% p.a.

Mám zájem

Presto Půjčka od Unicredit bank Vám nabízí financování Vašich projektů až do výše 1 000 000 Kč na cokoliv bez udání účelu.Vše vyřídíte rychle a pohodlně bez zbytečného dokladování. Navíc máte možnost splátku odložit 5x během splácení úvěru.

Potřebné doklady pro vyřízení úvěru:

  • oboustrannou kopii Vašeho občanského průkazu
  • Vyplněný doklad o příjmu

Výhody Presto Půjčky od UniCredit bank:

  • Až 1 000 000 Kč na cokoliv
  • Možnost až 5x odložit splátku
  • Vyřízení úvěru bez zbytečného dokladování
 

Kdo je UniCredit bank?

UniCredit Bank zahájila svoji činnost na českém trhu 5. listopadu 2007. Vznikla integrací dvou dosud samostatně působících úspěšných bankovních domů HVB Bank a Živnostenské banky. Od prosince 2013 UniCredit Bank v České republice a na Slovensku poskytuje bankovní produkty a služby pod jednotným obchodním názvem UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. patří na obou trzích mezi přední finanční instituce a poskytuje širokou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky i privátní klientelu. Je jednou z nejsilnějších bank na trhu v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování Corporate Finance. Mimořádně silnou pozici si banka rovněž vybudovala v oblasti akvizičního financování a také se řadí na první příčku ve financování komerčních nemovitostí.