Nejpřehlednější srovnání půjček a hypoték

Půjčka | Česká spořitelna


Měsíčně zaplatíte
- Kč úroková sazba -% p.a.

Mám zájem

Využijte půjčku od České spořitelny ve výši 20 000 Kč - 800 000 kč a získejte až 15 splátek zpět. Vše vyřídíte jednoduše na pobočce a s minimem dokladů. Půjčku můžete splácet až 10 let s úrokovou sazbou již od 4,9% p.a.

Potřebné doklady pro vyřízení úvěru:

  • Občanský průkaz
  • Potvrzení o příjmu

Výhody Půjčky od České spořitelny:

  • půjčku je možné využít na cokoliv
  • Za dobré splácení až 15 splátek zpět
  • Možnost odložit splátku až 2x ročně
  • Záruka spokojenosti - možnost bezplatně odstoupit od úvěru do 60 dnů
 

 

Kdo je Česká spořitelna?

Moderní banka s nejdelší tradicí

Jsme moderní bankou orientovanou na drobné klienty, malé a střední firmy, města a obce. Máme nezastupitelnou roli ve financování velkých korporací a v poskytování služeb v oblasti finančních trhů. S počtem klientů, který dosahuje téměř 5 milionů, jsme největší bankou v České republice. Na českém trhu máme také nejdelší tradici, letos slavíme 190 let od založení. V soutěži Fincentrum Banka roku jsme podvanácté v řadě získali ocenění Nejdůvěryhodnější banka roku a byli jsme také zvoleni Bankou roku 2015. Prestižní magazín The Banker nás označil za Banku roku 2014, jde tak o osmý titul v pořadí. Naši klienti mají k dispozici nejširší rozsah bankovních služeb v České republice poskytovaných prostřednictvím poboček, bankomatů a platbomatů.

Kvalita na prvním místě

Jsme jedním ze základních pilířů českého bankovního systému. Od roku 2000 se můžeme opřít o silné zázemí středoevropské finanční skupiny Erste Bank. Naším cílem je nabídnout klientům přesně takové služby, jaké potřebují. Patříme k bankám, které udávají trend v zavádění moderních bankovních služeb i v technologických inovacích. Pro movitější klienty jsme zavedli nové osobní bankovnictví pod značkou BLUE navržené tak, aby pomáhalo řešit finanční potřeby klientů v každé fázi života.

Investujeme pro budoucnost

Naše banka vznikla roku 1825, aby pomáhala lidem stát na vlastních nohou, a k tomu se hrdě hlásíme i dnes. Vzděláváme ke konkurenceschopnosti: každý rok podporujeme vzdělávání zhruba 10 miliony Kč. Od roku 2012 navíc prostřednictvím Nadace Depositum Bonum, která disponuje 21 regionálními centry, usilujeme o zkvalitnění výuky přírodovědných a technických oborů. Díky Nadaci České spořitelny jsme s těmi, od nichž se společnost odvrací - na pomoc potřebným jsme od roku 2002 poskytli již více než 210 milionů Kč. Boříme bariéry nejen na cestě k našim službám; za rok 2014 jsme například více než zdvojnásobili počet bankomatů uzpůsobených pro nevidomé.