Nejpřehlednější srovnání půjček a hypoték

Spotřebitelský Úvěr | Česká Spořitelna


Měsíčně zaplatíte
- Kč úroková sazba -% p.a.

Mám zájem

Spotřebitelský Úvěr od České Spořitelny je určen k účelovým nákupům, jako je například nákup automobilu,rekonstrukce domu či bytu nebo vybavení domácnosti. Nejnižší částka čerpání je 100 000 Kč, úvěrový limit je pak zastropen na částce 700 000 Kč. Půjčku lze splácet až 7 let

Potřebné doklady pro vyřízení úvěru:

  • Občanský průkaz
  • Potvrzení o příjmu

Výhody Spotřebitelského Úvěru od České spořitelny:

  • Úvěr lze čerpat jednorázově nebo postupně
  • Možnost až 2x ročně odložit měsíční splátku
  • Možnost snížit či zvýšit splátku až o 50%
 
 

Kdo je Česká spořitelna?

Moderní banka s nejdelší tradicí

Jsme moderní bankou orientovanou na drobné klienty, malé a střední firmy, města a obce. Máme nezastupitelnou roli ve financování velkých korporací a v poskytování služeb v oblasti finančních trhů. S počtem klientů, který dosahuje téměř 5 milionů, jsme největší bankou v České republice. Na českém trhu máme také nejdelší tradici, letos slavíme 190 let od založení. V soutěži Fincentrum Banka roku jsme podvanácté v řadě získali ocenění Nejdůvěryhodnější banka roku a byli jsme také zvoleni Bankou roku 2015. Prestižní magazín The Banker nás označil za Banku roku 2014, jde tak o osmý titul v pořadí. Naši klienti mají k dispozici nejširší rozsah bankovních služeb v České republice poskytovaných prostřednictvím poboček, bankomatů a platbomatů.

Kvalita na prvním místě

Jsme jedním ze základních pilířů českého bankovního systému. Od roku 2000 se můžeme opřít o silné zázemí středoevropské finanční skupiny Erste Bank. Naším cílem je nabídnout klientům přesně takové služby, jaké potřebují. Patříme k bankám, které udávají trend v zavádění moderních bankovních služeb i v technologických inovacích. Pro movitější klienty jsme zavedli nové osobní bankovnictví pod značkou BLUE navržené tak, aby pomáhalo řešit finanční potřeby klientů v každé fázi života.

Investujeme pro budoucnost

Naše banka vznikla roku 1825, aby pomáhala lidem stát na vlastních nohou, a k tomu se hrdě hlásíme i dnes. Vzděláváme ke konkurenceschopnosti: každý rok podporujeme vzdělávání zhruba 10 miliony Kč. Od roku 2012 navíc prostřednictvím Nadace Depositum Bonum, která disponuje 21 regionálními centry, usilujeme o zkvalitnění výuky přírodovědných a technických oborů. Díky Nadaci České spořitelny jsme s těmi, od nichž se společnost odvrací - na pomoc potřebným jsme od roku 2002 poskytli již více než 210 milionů Kč. Boříme bariéry nejen na cestě k našim službám; za rok 2014 jsme například více než zdvojnásobili počet bankomatů uzpůsobených pro nevidomé.